نودل جادویی چسبناک

نودل جادویی دانه های تهیه شده از ذرت هستند و با مرطوب شدن بهم می چسبند. بچه های می توانند با چسباندن دانه های مجیک نودلز شکل های 3 بعدی ذهنی خلق کنند این اسباب بازی فکری پرورشی جدید علاوه بر جنبه های سرگرمی برای موارد آموزشی مثل آموزش اعداد، آموزش عملیات ریاضی، آموزش حروف فارسی و انگلیسی و ... نیز کاربرد دارد. بچه ها با مجیک نودل می توانند علاوه بر بازی توسط والدین نیز آموزش هم ببیند و باهم در کنار خانواده ساعت ها سرگرم شوند. بازی مجیک نودلز Magic Nuudles بهداشتی یک انتخاب مناسب برای خوشحال کردن فرزندتان است. همانطور که مشاهده می کنید نودل جا به راحتی بهم می چسبند و از هم جدا نمی شوند. با مجیک نودل می توانید هر شکلی را که دوست دارید بسازید و ساعت ها در کنار خانواده خود سرگرم شوید. بازی نودل جادویی مجیک نودلز جدید ترین اسباب بازی پرورشی کودکان است که در اکثر مهد کودک ها نیز در سراسر جهان در حال استفاده می باشد. می توانید نودل ها را بر روی یک صفحه مقوایی یا پلاستیکی بچسبانید یا به صورت سه بعدی با چسباندن دانه های نودل ها بهم شکل های سه بعدی مثل حیوانات، وسایل نقلیه و ... درست کنید.

نودل جایی جدید ترین اسباب بازی فکری کودکانه که علاوه بر سرگرمی به رشد ذهنی ، فکری و خلاقیت در بچه ها نیز کمک می کنه. رنگ های شاد و جذاب استفاده شده در نودل ها بچه ها رو به وجد میاره تا باهاش بازی کنن و ساعت ها سرگرم بشن. نودل های جادویی رو بردارید و هر شکلی که دوست دارید باهاش بسازید. حیوانات جنگل، وسایل نقلیه، بناهای مختلف و هزاران اسباب بازی دیگه که دوست دارینو با دستای خودتون بسازید بدون اینکه از لحاظ بهداشتی برای سلامتتون مضر باشه. نودل جادویی یا مجیک نودلز Magic Nuudles جدید ترین و مهیج ترین سرگرمی فکری سال 2017 که همه افراد با هر سنی رو مجبور به بازی میکنه طوری که به جای بچه ها پدر مادرهای عزیز هم به این گلوله های نرم و کوچیک علاقمند شده و در کنار فرزند دلبندشان ساعت ها سرگرم شده و لحظات شاد و شیرینی رو خلق می کنند.

 

نودل جادویی magic nuudles

مجیک نودلز به قدری فراگیر و گسترده شدند که در کشور های اروپایی در بیش از 2000 مهد کودک از این اسباب بازی محبوب و دوست داشتنی برای پرورش خلاقیت بچه ها استفاده کرده و به نتایج خارق العاده ای هم دست یافته اند. بازی نودل جادویی شبیه به پازل بوده و کودک با قرار دادن دانه های ذرتی کنار هم و چسباندن آن ها یک شکل پیوسته و منظم درست می کنن که علاوه بر سرگرمی با مفهوم نظم و پیوستگی اشکال آشنا شده و توانایی ایجاد تقارن در اشکالی که میسازند را نیز پیدا می کنن. دقت داشته باشید نودل جادویی برای همه سنین قابل استفاده است چراکه هر کسی در هر سنی را به خود جذب کرده و سرگرم می کنه.

نودل ها رو مرطوب کنید، بهم بچسبانید و شکل های مختلف بسازید!

نودل جادویی برترین اسباب بازی فکری سال 2017

کاملاً بهداشتی و ضد حساسیت

مناسب برای تمامی سنین

ساخته شده از آرد ذرت و رنگ های خوراکی

»»»» همین الان این محصول جذاب رو برای عزیزانتان با تخفیف ویژه بخرید ««««

پکیج 120 عددی

اطلاعات بیشتر و خرید

فقط 29000 تومان

تخفیف ویژه محدود فقط تا 7 روز با این قیمت خریداری کنید!

*************************

*************

پکیج 220 عددی

اطلاعات بیشتر و خرید

فقط 39000 تومان

نودل جادویی magic noodles

نودل جادویی Magic Nuudles نام تجاری پازل فکری کودکانه است که می توان آن را از سری وسیله های آموزشی معروف در کشورهای خارجی معرفی کرد. از مزیت های نودل جادویی ساخت اشکال مختلف بر روی سطوح، اشکال 3 بعدی و متنوع بدون محدودیت و عدم نیاز به لوازم خاص برای بازی هست.

این محصول به روش های زیر به پرورش خلاقیت کودک کمک می کند:


کودک می تواند هر آنچه که در تخیل خود دارد آن را پیاده کند

********
ابزاری است که با آن خلاقیت را پرورش می دهد

******************
حس کنجکاوی را تحریک و تقویت می کند

****************************
قدرت درک، توجه و تخیل را بالا می برد

******************
به بچه ها در خلق آثار خود اعتماد به نفس می دهد و آن ها را به فکر کردن وا می دارد

**********
کار با آن آسان است

پرورش خلاقیت با مجیک نودل

مهارت های مختلفی را آموزش می دهد از جمله هماهنگی دست و ذهن، دست ورزی، تجسم سه بعدی، رنگ شناسی، ترکیب بندی و... البته این کار بستگی به خلاقیت شما دارد و می توانید تصاویر و اشکال خلاقانه تری بسازید.

پیاده سازی هر آنچه در ذهن خلاق بچه ها می گذرد به صورت واقعی می تواند حس کنجکاوی را درون آن ها زنده و تقویت کند و در نتیجه کودک شما می تواند به راحتی هر چیزی را که در تخیل خود جای داده به دنیای واقعی اش بیاورد و اعتماد به نفس و انگیزه بیشتر برای خلق آثار بیشتر و زیباتر پیدا کند.

جدید ترین بازی فکری که استعداد بچه ها رو شکوفا میکنه

نودل جادویی Magic Nuudles

رشد و تقویت خلاقیت و تمرکز

افزایش حافظه و قدرت یادگیری در بچه ها

یک پازل بهم ریخته که باید با کنارهم قرار دادن قطعات شکل ها رو بسازید

نگران خورده شدن توسط بچه ها نباشید

نودل جادویی هیچ خطری نداره و با مواد کاملاً طبیعی آرد ذرت ساخته شده

پس اگه فرزند دلبندتون اشتباهی خورد اصلا نترسید

»»»» همین الان این محصول جذاب رو برای عزیزانتان با تخفیف ویژه بخرید ««««

پکیج 120 عددی 

اطلاعات بیشتر و خرید

فقط 29000 تومان

تخفیف ویژه محدود فقط تا 7 روز با این قیمت خریداری کنید!

*************************

*************

پکیج 220 عددی

اطلاعات بیشتر و خرید

فقط 39000 تومان