ظرف داخل استیل برقی

با استفاده از این ظرف غذا شما می توانید به راحتی غذای خود را گرم کنید و از آن لذت ببرید. ظرف غذا برقی داخل استیل lunch box به شما این اجازه را خواهد داد که بتوانید بدون دغدغه و به راحتی غذای خود را گرم کنید و از آن لذت ببرید.

ظرق غذای حرارتی داخل استیل

 ظرف داخل استیل برقی در رنگ های مختلف در بازار موجود است ولی برای اینکه شما از خرید خود اطمینان داشته باشید و جنس اورجینال ظرف داخل استیل برقی را خریداری کنید به فروشگاه اینترنتی تکسبد مراجعه کنید و محصول خود را در رنگ های مختلف خریداری نمایید.

 

ظرف حرارتی داخل استیل لانچ باکس

 

 

 

ظرف داخل استیل حرارتی

 

ظرف داخل استیل برقی از جنس پلاستیک مقاوم است و اگر بر روی زمین بیافتد هیچ اتفاقی برای آن نمی افتد و به کار خود ادامه خواهد داد زیرا از مواد اولیه بسیار مرغوبی در اینظرف داخل استیل برقی استفاده شده است.

 

ظرق غذای حرارتی داخل استیل

 

یکی از نگرانی هایی که در هنگام گرم کردن غذا گرم کردن برای کارمندانی که در اداره ها کار می کنند این است که غذایشان نسوزد و یا قسمت بالایی آن گرم نشود.

ظرف چند کاره حرارتی

با استفاده از این دستگاه فوق العاده و خارق العاده شما دیگر نگران سوختن و تا ته گرفتن غذای خود نباشید.

ظرق غذای حرارتی داخل استیل

با استفاده از ظرف غذای برقی داخل استیل lunch box شما می توانید غذای خود را به صورت یکدست گرم کنید و گرم نگه دارید. این ظرف فوق العاده دارای دو ظرف استیل است که شما بتوانید براحتی غذای خود را به صورت جداگانه و همزمان گرم کنید و گرم نگه دارید. 

 

 

ظرف داخل استیل حرارتی

 

 

ظرف داخل استیل برقی به شما این اجازه را خواهد داد که در مدت زمان کم غذای خود را گرم کنید و بعد از میل کردن غذا ظرف داخل استیل خود را بشویید و نگران چسبیدن غذا به ظرف خود نباشید.

 

ظرق غذای حرارتی داخل استیل


برای مشاهده انواع ظرف غذا برقی کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید